Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.11.2019 16:38
Death stranding
901V

Death Stranding. Na rynek trafi dwutomowa książka oraz steelbook

Ostatnie dni przynoszą bardzo ciekawe informacje na temat Death Stranding. Dopiero co dowiedzieliśmy się, że produkcja trafi na PC, a dzisiaj wiemy już, że powstanie książka oparta na grze.

Death Stranding, najnowsza produkcja studia Kojima, trafi w ręce graczy za sześć dni. Dla niektórych nadchodzące dni będą najdłuższymi, bowiem czekanie na coś zawsze się dłuży. W międzyczasie, możecie przeczytać recenzję gry, która jest już dostępna na naszym portalu - Michał wystawił ocenę 9.5/10, a tekst przeczytacie klikając tutaj

Ostatnie dni przynoszą nam ciekawe informacji na temat produkcji Hideo Kojimy - jak już wiemy, Death Stranding w następnym roku trafi na platformę PC, a dzisiaj dowiadujemy się, że na rynek trafi dwutomowa książka, stanowiącą adaptację omawianej powyżej produkcji. Jej autorem będzie Kenji Yano, a książkę wypuści na rynek japoński wydawca, Shinchosha. Powieść zostanie podzielona na dwa tomy, a pierwszy z nich ukaże się jeszcze w tym roku, ponieważ jego premiera została zapowiedziana na 28 listopada.

Warto zaznaczyć, że 28 lutego 2020r. na japoński rynek trafi steelbook książki, a jej okładka została już udostępniona przez wydawnictwo - możecie zobaczyć ją poniżej.

O tytule warto przeczytać:

Źródło: IGN

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment