Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.11.2019 09:30
Final Fantasy VII Remake nowa reklama
1001V

Final Fantasy VII Remake. Długa reklama projektu uderza w nostalgię graczy

W Kraju Kwitnącej Wiśni pojawiła się reklama odświeżonej, siódmej części Final Fantasy. Całość przedstawiona została w formie krótkometrażowego, emocjonalnego filmu. 

Final Fantasy VII Remake to bez dwóch zdań jeden z głośniejszych tytułów, jakie pojawią się na początku nadchodzącego roku. Po wielu latach poślizgów i resetowania produkcji przez twórców... I wyczekiwań ze strony graczy. Wreszcie można powiedzieć, że gra rzeczywiście się pojawi. 

Square Enix zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie, w kontekście tej części, ma nostalgia. Studio, zgodnie z zapowiedzią, opublikowało 13-minutowe wideo. Kilka dni temu informowaliśmy o inicjatywie z reklamą oraz tym, iż pojawi się ona w nocy z 2 na 3 listopada. Tak też się stało. 

Występują w nim popularni, japońscy aktorzy: Masataka Kubota, Misato Morita oraz Tetsuji Tamayama. I to, co trzeba zaznaczyć na wstępie- całość bardzo mocno przypomina w założeniach typową, azjatycką produkcję z gatunku dramatu. Słowem wyjaśnienia, dialogi mogą bardzo mocno irytować.

Jeśli jednak toporność Was nie zrazi i chcecie poznać historię bohatera, który przypadkowo znajduje jedną z płyt oryginalnej gry, aby potem zainteresować się odświeżoną wersją, to sprawdźcie śmiało. Choć u nas odbiór może być różny, to jestem przekonany, iż w Japonii zachwyci wielu fanów

Więcej o tym remake'u przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix