Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2019 22:00
Final Fantasy VII Remake box
1132V

Final Fantasy VII Remake otrzyma najdłuższą reklamę telewizyjną w historii

Square Enix pochwaliło się ciekawą inicjatywą. Japończycy przygotowali rozbudowaną reklamę, która została określona przez wydawcę jako „najdłuższa reklama telewizyjna w historii telewizji naziemnej”. Na dobry początek możemy spojrzeć na zajawki.

Final Fantasy VII Remake to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tej generacji. Square Enix doskonale sobie zdaje z tego sprawę, więc firma nie oszczędza na reklamie – wydawca potwierdził przygotowanie „najdłuższej reklamy telewizyjnej w historii telewizji naziemnej” (według danych CM Research Institute).

Reklama trwa dokładnie 7 minut i będzie emitowana w specjalnym momencie – o północy między 2 a 3 listopada podczas programu NS 27-jikan Terebi ni Honno Sports Wa Tsuyo Itsu! W reklamie wystąpi trzech popularnych japońskich aktorów: Masataka Kubota („Tokyo Ghoul S”, „Taira no Kiyomori”, „Death Note”), Misato Morita („I Turn”, „Deadstock: Michi e no Chosen”) oraz Tetsuji Tamayama („Hyakujuu Sentai Gaoranger”, „Lupin III”).

Materiał pewnie nigdy nie zostanie wyemitowany w polskiej telewizji, a podejrzewam, że nawet w Japonii widzowie zobaczą go tylko w specjalnym momencie (jeden raz?), ale Square Enix może pochwalić się zgrabną promocją.

Square Enix powinno także wrzucić materiał do Sieci, więc oczywiście zobaczycie go na naszym portalu. Na dobry początek możemy spojrzeć na kilka kadrów.

Final Fantasy VII Remake otrzyma najdłuższą reklamę telewizyjną w historii 1

Final Fantasy VII Remake otrzyma najdłuższą reklamę telewizyjną w historii 2

Final Fantasy VII Remake otrzyma najdłuższą reklamę telewizyjną w historii 3

Final Fantasy VII Remake otrzyma najdłuższą reklamę telewizyjną w historii 4

Final Fantasy VII Remake otrzyma najdłuższą reklamę telewizyjną w historii 5

Final Fantasy VII Remake otrzyma najdłuższą reklamę telewizyjną w historii 6

Na naszym serwisie o produkcji Square Enix przeczytacie również:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/10/final-fantasy-vii-remake-longest-tv-commercial/

Tagi: Final Fantasy VII Remake reklama Square Enix