Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.11.2019 17:41
overwatch 2
921V

Overwatch 2 z dwugodzinnym gameplayem. Pokazano potyczki sieciowe oraz misję

Do sieci trafił dwugodzinny materiał, w którym jeden z fanów Overwatcha ogrywa misję fabularną oraz sieciową potyczkę PVP.

Tegoroczne wydarzenie BlizzCon przyniosło wiele konkretnych informacji - zapowiedziano m.in wyczekiwaną kolejną odsłonę kultowej serii Diablo czy też nowy rozdział w uniwersum World of Warcraft. Potwierdziły się również przecieki, które sugerowały zapowiedź Overwatcha 2. 

Wczoraj do sieci trafiły już pierwsze filmy oraz konkretne informacje na temat nadchodzącej odsłony sieciowej strzelaniny, a wszystkie te rzeczy przeczytacie po kliknięciu tutaj.

W nocy, z piątku na sobotę odbyła się transmisja na żywo, na której jeden z graczy w ramach BlizzConu ogrywał Overwatcha 2 w trybie PVP oraz wykonał misję fabularną w trybie współpracy z innymi graczami, w której przeciwnicy byli sterowani przez sztuczną inteligencję. Znany nam już tryb z pierwszej części jest dostępny do obejrzenia od momentu 1:18:00 gdzie to właśnie pokazano mecz PVP.

Overwatch 2 nadal skrywa przed nami wiele tajemnic. Wiemy na razie, że pierwsza część będzie połączoną z drugą częścią, gdzie wspólnie będziemy mogli walczyć w pojedynkach sieciowych. Natomiast, w odróżnieniu od Overwatcha, w drugiej odsłonie do naszej dyspozycji zostaną oddane misje fabularne oraz misje bohaterów, które za zadanie mają, zachęcić nas do ciągłego powrotu do produkcji. 

Overwatch 2 pojawi się na PC, PS4, Xboksie One oraz Nintendo Switch. Obiecany materiał obejrzycie poniżej.

Warto zajrzeć:

Źródło: YouTube

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment Overwatch