Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.11.2019 13:07
Mass Effect
1766V

Trylogia Mass Effect zostanie odświeżona? Ekscytujące remastery w planach EA

EA ma zamiar wypuścić parę remasterów do końca kolejnego roku podatkowego, czyli marca 2021. Czy szalone przygody Komandora Sheparda powrócą w odświeżonej wersji?

Electronic Arts dało nadzieję każdemu fanowi trylogii Mass Effect, która jest obecnie w fazie "hibernacji" - wiemy tylko tyle, że BioWare nie ma zamiaru porzucać swojej najulubieńszej marki, osadzonej w realiach sci-fi. 

Według wydawcy, na rynku gier w następnym roku powinny pojawić się "ekscytujące remastery ulubionych gier przez fanów", a to oznacza tylko jedno - nadzieja na odświeżenie trylogii przygód Komandora Sheparda jest możliwa. Mass Effect jest tutaj najlepszym kandydatem, ale nie zapominajmy również o serii Dead Space czy KOTOR.

Co ciekawe, 7 listopada, czyli za 5 dni, startuje coroczne wydarzenie N7 Day - dzień Mass Effecta, gdzie wszyscy fani przygód Komandora Sheparda integrują się w globalnym evencie - jest to dobry moment na odłożenie swoich omni-kluczy i napicie się lodowej brandy Serrice. To właśnie rok temu, Casey Hudson, najwyżej położona osoba w kanadyjskim studiu BioWare, powiedział:

Przychodząc codziennie do studia, myślę, jaki będzie kolejny Mass Effect

Możliwe, że już za pięć dni dostaniemy pierwsze konkretne informacje na temat potencjalnych remasterów. Taka wiadomość, w tak ważny dzień dla fanów serii Mass Effect, byłaby bardzo miłym zaskoczeniem od BioWare, które ostatnimi czasy nie radzi sobie za dobrze na rynku gier. 

Warto zajrzeć na:

Źródło: PushSquare

Tagi: BioWare Mass Effect Microsoft Game Studios