Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.11.2019 16:18
Call of Duty: Mobile
1034V

Call of Duty: Mobile z anulowaną datą premiery trybu "Zombie"

Długo wyczekiwany tryb Zombie do Call of Duty: Mobile nie trafi w wyznaczonym terminie w ręce graczy. Twórcy przekładają premierę.

Call of Duty: Mobile to ogromny mobilny hit wydawcy Activision. Produkcja w pierwszy tydzień została pobrana przez 100 milionów mobilnych graczy, przebijając tym samym mobilnego PUBGa, Fortnite'a oraz Apex Legends, które przytuliło łącznie 74 miliony graczy.

Każdy gracz mobilnego CoDa z niecierpliwością wyczekiwał trybu Zombie, który pierwotnie miał pojawić się w okolicach Halloween. Niestety, tak się nie stało, a premiera dodatku została przeniesiona na nieokreślony termin.

Według plotek, nadchodzący tryb nie został zaprojektowany według pomysłu producenta, przez co nie został dokończony, więc opóźnienie premiery było tutaj sprawą oczywistą od kilkunastu dni - mimo to, osoby odpowiedzialne za produkcję, dzielą się z nami informacją o przełożeniu premiery dopiero dzisiaj. 

Tak jak już pisałem, nie wiadomo kiedy pojawi się wyczekiwany przez społeczność tryb, ale według przecieków, powinien pojawić się on wraz z drugim sezonem gry, czyli w okolicach 25 listopada tego roku. 

O grach mobilnych warto przeczytać:

Źródło: MobileModeGaming.com

Tagi: Activision Call of Duty: Mobile TiMi Studios