Hearthstone Descent of Dragons rozbuduje cenioną kaciankę. Blizzard nie powiedział ostatniego słowa

Gry
1150V
Hearthstone Descent of Dragons rozbuduje cenioną kaciankę. Blizzard nie powiedział ostatniego słowa
Wojciech Gruszczyk | 01.11.2019, 19:58

Hearthstone to kolejne rozszerzenie do wielkiej gry Blizzarda. Korporacja nie zapomniała o karciance, która otrzyma nowe karty oraz kolejne atrakcje dla wszystkich entuzjastów tej wciąż niezwykle popularnej produkcji. Poznajcie szczegóły Descent of Dragons.

Blizzard nie zapomina o Hearthstone. Jeszcze przed BlizzConem pojawiła się zajawka nowego rozszerzenia, które właśnie zostało potwierdzone. Sytuacja z grą jest dość kłopotliwa, ponieważ nie możemy zapomnieć, że ostatnia afera (ban Blitzchunga, przez którego korporacja straciła dużego sponsora) wybuchła właśnie na platformie karcianki. Mimo to firma nie może zapomnieć o milionach czekających na nowy dodatek.

Hearthstone Descent of Dragons wprowadzi wiele smoków

Hearthstone Descent of Dragons zaoferuje 135 nowych kart – w tym zupełnie nowe Galakrond Hero Cards, Sidequests, nowe słowo kluczowe i „mnóstwo smoków”. Twórcy chcą ponownie rozbudować nasze doświadczenie zmieniając zasady zabawy i wpływając na nasze taktyki.

Najnowszy dodatek zaoferuje także „Battleground” - jest to zupełnie nowy tryb dla ośmiu graczy. Premiera rozszerzenia odbędzie się 10 grudnia.

BlizzCon 2019 - wszystkie zapowiedzi:

Źródło: własne

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper