Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2019 20:52
Might & Magic Era of Chaos
951V

Might & Magic: Era of Chaos nadciąga. Ubisoft zaprasza do gry

Fantastyczne wyniki na chińskim rynku skłoniły Ubisoft do zrewidowania planów dotyczących Might & Magic: Era of Chaos. Gra miała trafić wyłącznie na rynek azjatycki, ale teraz będzie dostępna również na Zachodzie.

Might & Magic: Era of Chaos to mobilna gra w znanym uniwersum Ubisoftu. Produkcja była na początku przygotowana wyłącznie na rynek chiński, ale najwidoczniej miliony zdobyte w Azji pomogły zmienić plany. Teraz możemy potwierdzić – jeszcze w tym roku odbędzie się premiera na Zachodzie. Gra trafi jednocześnie na urządzenia z systemami iOS oraz Android.

Twórcy Might & Magic: Era of Chaos nie oferują standardowej, strategicznej rozgrywki znanej z dużych odsłon. W tym tytule naszym zadaniem jest po prostu umieszczenie jednostek na mapie, które następnie same walczą. Gracze mogą ingerować w pojedynki za pomocą bohaterów. W grze znajdziecie pełnoprawną kampanię w formie przepisanej historii z Might and Magic III, ale autorzy zadbali także o liczne tryby PVE, możliwość tworzenia gildii ze znajomymi oraz dynamiczne pojedynki PVP.

Bez wielkiego zaskoczenia – Might & Magic: Era of Chaos będzie dostępne w formie free-2-play, więc zainteresowani skorzystają z licznych mikrotransakcji.

Warto również spojrzeć:

Źródło: Ubisoft

Tagi: Might & Magic: Era of Chaos Mighty & Magic zapowiedź