Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.11.2019 12:20
Need For Speed na nowym gameplay'u
751V

Need For Speed: Heat. Cykl dnia i nocy prezentowany na półgodzinnym materiale

Na oficjalnym kanale PlayStation wylądował właśnie długi materiał, przedstawiający rozgrywkę z nadchodzącej osłony Need For Speed! Skupiony jest w dużej mierze na cyklu dnia oraz nocy. Szykuje się niezła jazda.

Need for Speed Heat ma przynieść fanom wyścigów to, czego od dawna oczekiwali po tej niezwykle kultowej serii. I choć data zbiega się z innym hitem, to jestem przekonany, że popularne wyścigi sprzedadzą się co najmniej poprawnie. Gra zadebiutuje już za kilka dni, więc wszyscy z nią związani, podsycają oczekiwania.

Takie działania możemy zaobserwować na kanale PlayStation, na YouTube. Hegemoni branży gier udostępnili aż półgodzinny materiał, który przedstawia rozgrywkę z projektu Możemy bliżej przyjrzeć się samemu miastu i przede wszystkim temu, jak prezentuje się za dnia oraz w nocy

Cykl 24-godzinny ma być w rzeczonej części bardzo znaczący i silnie oddziaływać na immersję jazdy. Trzeba przyznać, że wizualnie tytuł prezentuje się świetnie i aż ma się ochotę już pośmigać po ulicach w genialnie zaprojektowanych wozach! 

Co warto podkreślić, albowiem rzuciło się w oczy mi (i z tego, co zauważyłem, komentującym także), to dość "martwe" miasto. Jak wspomniałem, gra wygląda bardzo ładnie, ale miasto jest rzeczywiście schludne. Niby miniemy gdzieniegdzie jakiś pojazd, ale wszystko zdaje się jakby wyłączone. Sprawdźcie:

Więcej o kultowej serii przeczytasz tu:

Źródło: YouTube

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed Heat