Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2019 16:07
Need for Speed Heat okładka
1400V

Need for Speed Heat wjeżdża na premierowym zwiastunie. Ładne auta i neony

Electronic Arts właśnie zaprezentowało premierówkę Need for Speed Heat. Zwiastun przygotowuje graczy na historię i pokazuje kilka ładnych ujęć z odpicowanymi samochodami w rolach głównych.

Need for Speed Heat będzie dostępny na rynku już 8 listopada, więc fani serii mogą przygotować się na szybką jazdę bez trzymanki. Gra studia Ghost Games już dzisiaj otrzymała premierowy zwiastun, który jest w zasadzie dopełnieniem kampanii marketingowej.

W pierwszym tygodniu przyszłego miesiąca trafimy do Palm City i rozpoczniemy walkę o pieniądze, sławę oraz ciekawe wozy. Twórcy zapewnią nam wydarzenia w dzień (oficjalne wyścigi) oraz w nocy (nielegalne zmagania) i podczas rozgrywki skorzystamy z rozbudowanej personalizacji maszyn – tuning wpłynie na wizualną stronę oraz możliwości samochodów.

Trzeba przyznać, że Electronic Arts wrzuci Need for Speed Heat w bardzo dobrym okresie – akurat tym razem druga połowa roku nie jest zdominowana przez kolejną Forzę, więc na pewno znajdą się chętni, którzy zdecydują się sprawdzić kolejną odsłonę serii NFS.

Na naszym portalu przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed Heat