Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2019 18:51
Red Dead Redemption 2 Artur
941V

Red Dead Redemption 2 trafia na komputery pierwszych graczy. Rockstar zaprasza do pobierania

Rockstar zaprasza pierwszych graczy do pobierania Red Dead Redemption 2 w wersji na komputery osobiste. Gra waży sporo, więc warto dobrze przygotować swój sprzęt na wielką premierę. Przygoda na Dzikim Zachodzie będzie dostępna już na początku listopada.

Rockstar długo czekał na zaprezentowanie Red Dead Redemption 2 w wersji na PC, ale teraz firma nie zawodzi swoich klientów i dba o najmniejsze detale. Jednym z takich elementów jest odpowiednie przygotowanie naszych komputerów na przygodę.

To właśnie z tego powodu posiadacze Red Dead Redemption 2, którzy kupili grę w Rockstar Game Launcher mogą rozpocząć pobieranie plików – tytuł waży 109,47GB, więc akurat w tym wypadku preload jest prawdziwym błogosławieństwem. Należy na pewno zaznaczyć, że opowieść według poprzednich informacji ma zajmować około 150GB, więc bardzo możliwe, że resztę plików ściągniemy w okolicach debiutu.

Premiera Red Dead Redemption 2 na PC odbędzie się 5 listopada. Tytuł zaoferuje szereg ulepszeń względem konsolowego wydania – na komputerach osobistych poznacie przygodę w 4K przy 60 klatkach na sekundę, a jednocześnie zobaczycie dopracowane globalne oświetlenie i okluzję otoczenia, poprawiony wygląd oświetlenia w dzień i w nocy, dopieszczone ślady na śniegu, a dodatkowo deweloperzy zaoferują wyższą rozdzielczość w przypadku odbić i cieni. RDR 2 na PC to także poprawione tekstury drzew, traw i zwierzęcych futer.

Warto na naszym serwisie również sprawdzić:

Źródło: Twitter

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two