Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2019 15:20
Red Dead Redemption 2 PC 4K
1666V

Red Dead Redemption 2 na premierowym zwiastunie w 4K. Wersja na PC dosłownie błyszczy

Rockstar zaprasza kolejnych graczy na przygodę umiejscowioną na Dzikim Zachodzie. Red Dead Redemption 2 otrzymało premierowy zwiastun i materiał wygląda świetnie. To będzie kawał pięknej przygody obładowanej wyjątkową historią.

Red Dead Redemption 2 to zdecydowanie jedna z najlepszych gier tej generacji, więc Rockstar na pewno nie będzie narzekać na słabe zainteresowanie oczekiwaną od dawna przygodą. Twórcy postanowili zaprezentować kilka ujęć, na których tytuł prezentuje poprawioną oprawę.

Deweloperzy podkreślają, że zaprezentowany zwiastun „ukazuje wszystkie graficzne i techniczne ulepszenia wersji na PC”. Oczywiście nie oznacza to, że gra na PlayStation 4 i Xboksie One była brzydka, jednak jak widać – autorzy bez większego problemu potrafili upiększyć kilka krzaków.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na PC już 5 listopada. Jeśli zamówicie pozycję w Rockstar Games, to otrzymacie darmową grę od znanego studia oraz dodatki do trybu fabularnego (konia bojowego, niezbędnik bandyty i mapę skarbów Le Trésor des Morts). Klienci odbiorą także 50 sztabek złota do Red Dead Online i mogą skorzystać ze zniżki na wydania Special Edition i Ultimate Edition.

Warto wspomnieć, twórcy tym razem pokazują kilka dodatkowych scen, które pewnie warto zobaczyć dopiero w trakcie rozgrywki. To nietypowa praktyka w przypadku Rockstar, ale najwidoczniej firma uważa, że wszyscy ograli już RDR 2 na konsolach.

Warto na naszym serwisie również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two