Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2019 22:03
Red Dead Redemption 2 PC
3948V

Red Dead Redemption 2 na PC. Zwiastun pokazuje ulepszenia

Rockstar właśnie zaprezentował ulepszoną wersję Red Dead Redemption 2. Gra już wkrótce będzie dostępna na komputerach osobistych i gracze mogą liczyć na znacznie piękniejszą oprawę. Zobaczcie materiał.

5 listopada odbędzie się premiera Red Dead Redemption 2 na komputerach osobistych. Rockstar długo czekał z ujawnieniem nowej wersji, ale firma zajęła się znaczącym upiększeniem produkcji, by mieć pewność, że wszyscy gracze chętnie zapoznają się z nowym wydaniem.

Przedstawiony materiał pokazuje jakość gry w wersji na komputery osobiste – twórcy w ten sposób przedstawiają RDR 2 w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Autorzy podkreślają, że materiał jest przeładowany szczegółami: zwróćcie uwagę na futro zwierząt, ślady pozostawiane przez niedźwiedzia na drzewie lub poszczególne kolce na kaktusie w New Austin.

Red Dead Redemption 2 na PC będzie obsługiwał rozdzielczość 4K+, HDR, wiele monitorów, ekrany szerokokątne i pozwoli wyświetlać wyższą liczbę klatek na sekundę. Twórcy zadbali o dopracowane globalne oświetlenie i okluzję otoczenia, poprawili wygląd oświetlenia w dzień i w nocy, dopracowali ślady na śniegu, a odbicia i cienie prezentują wyższą rozdzielczość. Studio znalazło także czas na dopracowanie tekstur drzew oraz poprawienie traw i zwierzęcych futer.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two