Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2019 00:15
PS Plus logo
11171V

PS Plus w promocji! Abonament w znacznie lepszej cenie

Sony zachęca do PS Plus. Gracze mogą skorzystać z przyjemnej promocji i kupić abonament w znacznie lepszej cenie. Poznajcie szczegóły oferty, która powinna zainteresować wielu graczy.

PS Plus znalazło się w nowej promocji i jest to bez wątpienia bardzo dobra wiadomość dla wielu posiadaczy PlayStation 4. Przez najbliższy rok nie będziemy narzekać na brak mocnych premier, więc na pewno wielu klientów chętnie zainwestuje w PlayStation Plus, by móc cieszyć się między innymi sieciową rozgrywką.

PS Plus w promocji

Wybierz 12-miesięczną subskrypcję PS Plus i zapłać za cały rok, aby zaoszczędzić 46% w porównaniu z miesięczną opłatą (za 1-miesięczną subskrypcję PS Plus) oraz 40% w porównaniu z kwartalną opłatą (za 3-miesięczną subskrypcję PS Plus).

Wiele na to wskazuje, że oferta jest dostępna wyłącznie dla graczy, którzy nie posiadają aktywnego Plusa. Sony już wcześniej decydowało się na taką propozycję – możemy mieć jedynie nadzieję, że wkrótce pojawi się także dodatkowa promocja i tym razem rabat będzie dostępny dla wszystkich.

Dzięki PlayStation Plus otrzymacie dostęp do darmowych gier (wciąż trwa październikowa oferta, a już znamy tytuły z listopada!) oraz klienci mogą wskakiwać na sieciowe serwery, korzystać z dodatkowych rabatów lub po prostu zapisywać rozgrywkę na chmurze (100GB).

Warto sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: PlayStation Store

Tagi: playstation plus promocja ps plus sony