Iza Łęcka Iza Łęcka 01.11.2019 11:15
dead island 2 walka
1123V

Dead Island 2 na PS5 i Xbox Scarlett. Truposze zawitają na nowej generacji

Sympatycy walk z zombiakami z utęsknieniem wyczekują kolejnej odsłony produkcji spod rąk Dambuster Studios. Może się jednak okazać, że na nowych warunkach będziemy ciachać umarłe trupy już na nowej generacji.

Nadal jeszcze nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery Dead Island 2 - gra pierwotnie zapowiedziana została w 2014 roku. Produkcja, którą tym razem zajmie się Dambuster Studios, zaliczyła już kilka przygód związanych z powstaniem i przejściami pod opiekę różnych deweloperów. Część graczy spisała już tytuł na straty, fani zombiaków jednak nadal wyczekują, a twórcy potwierdzają – gra ciągle jest w produkcji.

Szykują się jednak nowości w temacie. Możliwe, że Dead Island 2 zostanie wydany w przyszłym roku. Tytuł najprawdopodobniej zadebiutuje na start PlayStation 5 i Xboksa Scarlett – taki przynajmniej cel podobno przyświeca twórcom. Co ciekawe, wcale to nie oznacza, że po raz kolejny nie zasmakujemy w wyżynaniu nieumarłych na PS4 i Xboksie One: THQ Nordic może tym samym chcieć dotrzeć do większej grupy graczy.

Zgodnie z plotkami, twórcy nieco zmienią mechanikę gry, która wpłynie znacząco na pozytywny odbiór przez graczy. Jak na razie nie ma jednak żadnych potwierdzonych informacji. Analizując całą sytuację wokół powstającej produkcji możemy sceptycznie podchodzić do wszelkich nowości, ale najpewniej ogłoszeń będziemy mogli się spodziewać na nadchodzącym E3.

Na naszym serwisie polecamy również: 

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2019/10/31/dead-island-2-release-date-ps5-xbox-scarlett-2020

Tagi: Dead Island 2 Deep Silver Sumo Digital