Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2019 19:18
Motorola RAZR
1601V

Motorola RAZR połączy klasykę z nowoczesnością. Składany smartfon na pierwszym zdjęciu [Aktualizacja #1]

Motorola chce wrócić do gry na rynku smartfonów. Firma stawia na Motorola RAZR i w Sieci wylądowało pierwsze zdjęcie modelu, które potwierdza założenia korporacji. Korporacja połączy znany model z nowoczesnym ekranem.

13 listopada odbędzie się oficjalna prezentacja Motorola RAZR, ale najwidoczniej także Motorola nie potrafi dopilnować materiałów prasowych ze swojego nowego urządzenia. W Sieci od pewnego czasu krążą plotki dotyczące sprzętu, które zostały potwierdzone przez najnowszy przeciek.

Niezawodny Evan Blass podzielił się ważnym materiałem – zobaczycie na nim pierwsze zdjęcie Motorola RAZR, które nie jest renderem przygotowanym na podstawie plotek. Prawdopodobnie fotka została przygotowana przez samą korporację i trafi do materiałów promocyjnych.

Motorola RAZR połączy klasykę (telefon z klapką) z nowoczesnością (składany ekran) – z tej samej koncepcji ma korzystać między innymi Samsung, ale trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę interesująco. 

Warto oczywiście zwrócić uwagę, że to w zasadzie wielki powrót Motorola RAZR, która debiutowała na rynku w 2004 roku. Model cieszył się dużą popularnością (ponad 130 mln sprzedanych egzemplarzy!), więc inżynierowie z Motoroli chcą wykorzystać jej wygląd dbając o odpowiednie odświeżenie.

Motorola RAZR według doniesień zadebiutuje w lutym w cenie 1500 dolarów. Poniżej zobaczycie render i pełne zdjęcie:

Motorola RAZR 1

Motorola RAZR 2

[Aktualizacja #1]

Zaprezentowane dodatkowe zdjęcia.

Motorola Razr 01

Motorola Razr 03

Motorola Razr 02

Więcej o składanych smartfonach przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Evan Blass

Tagi: Motorola Motorola Razr smartfony