Iza Łęcka Iza Łęcka 31.10.2019 07:43
Red Dead Redemption 2 RTX
848V

Red Dead Redemption 2 otrzyma wsparcie ray tracingu? NVIDIA opublikowała nowe materiały

Firma NVIDIA zadba o piękne widoki w Red Dead Redemption 2. Producent kart graficznych opublikował serię zdjęć prezentujących jakość oprawy w grze Rockstar. Gracze na PC mogą liczyć na kilka ulepszeń.

Red Dead Redemption 2 to jedna z produkcji, która może sporo zyskać dzięki mocy potężniejszych platform. Gra na PlayStation 4 i Xboksie One X wyglądała pięknie, jednakże możemy się spodziewać, że Rockstar był ograniczony wiekowymi konsolami.

Deweloperzy już teraz potwierdzili szereg wizualnych usprawnień, między innymi: oświetlenia, śladów na śniegu, cieni oraz odbić, tekstur na drzewach, trawach oraz futrach, a posiadacze odpowiednich sprzętów zagrają w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. To prawdopodobnie nie koniec, ponieważ NVIDIA zasugerowała wykorzystanie kart graficznych z serii RTX.

Już wcześniej pojawiły się plotki, według których Red Dead Redemption 2 ma otrzymać śledzenie promieni w czasie rzeczywistym. NVIDIA oraz Rockstar nie skomentowały doniesień, ale wsparcie ray tracingu mogłoby być pożyteczne dla dwóch stron: znacznie zwiększyć zainteresowanie nowymi kartami graficznymi i udoskonalić doznania graczy pecetowych.

Red Dead Redemption 2 RTX 1

Red Dead Redemption 2 RTX 2

Red Dead Redemption 2 RTX 3

Warto na naszym serwisie również sprawdzić:

Źródło: https://wccftech.com/red-dead-redemption-2-pc-4k-screenshots-rtx/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two