Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.10.2019 20:11
Overwatch 2 z trybem PvE? Coraz więcej plotek przed zapowiedzią gry na BlizzConie
584V

Overwatch 2 z trybem PvE? Coraz więcej plotek przed zapowiedzią gry na BlizzConie

Overwatch 2 otrzyma tryb PvE? W Sieci pojawia się coraz więcej plotek dotyczących nowości jakie zaserwuje nam potencjalny sequel, jeszcze przed jego zapowiedzią na BlizzConie!

Redaktorzy stacji ESPN dotarli do rzekomo bardzo wiarygodnego źródła, od którego dowiedzieli się kilku bardzo ciekawych informacji związanych z planami Blizzarda na rozwój marki Overwatch.

Już 1 listopada mamy zobaczyć pierwszą zajawkę Overwatcha 2, którego logo będzie zawierało małą, pomarańczową "dwójkę". Oprócz takich oczywistych oczywistości jak nowi bohaterowie, kolejne mapki i bronie, OV2 zaoferuje nowy tryb rozgrywki w formule PvP o nazwie "Push", który dodatkowo wprowadzi sporą arenę osadzoną w Toronto. Całość ma być podobno grywalna dla zwiedzających hale BlizzConu.

Ciekawszą jednak nowością ma być zmiana w podejściu deweloperów do fabuły i od teraz będziemy mieli dostęp do pełnoprawnych misji fabularnych - te mają opierać się na zasadzie PvE i kooperacji do 4 graczy, zaś pierwsza z nich ma rozgrywać się w pięknym Rio de Janeiro!

Warto przeczytać:

Źródło: https://www.espn.com/esports/story/_/id/27939436/overwatch-2-feature-pve-new-map-hero

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment Overwatch