Iza Łęcka Iza Łęcka 28.10.2019 10:34
Marvel Unlimited
1111V

Marvel Unlimited za darmo na 2 miesiące!

Komiksożercy mają wyśmienitą okazję do nadrobienia nowości od Marvela. Marvel Unlimited zachęca swoją rozbudowaną ofertą wszystkich fanów komiksów. Przed dwa miesiące możecie korzystać z ogromnej bazy opowieści za darmo.

Marvel Unlimited to bardzo interesująca usługa skierowana do sympatyków komiksów, którzy w cenie abonamentu otrzymują dostęp do ponad 25 tysięcy historii. W bazie znajdziemy zarówno najnowsze oraz klasyczne opowieści – propozycja kosztuje 9,99 dolarów.

Marvel nieustannie zachęca do zapoznania się z bogatą biblioteką publikacji ze swego uniwersum. Korzystając z kodu rabatowego „TARGETMU2019” otrzymacie dostęp do Marvel Unlimited na dwa miesiące za darmo. Pojawia się jednak mały haczyk – podczas składania zamówienia niezbędne jest podanie szczegółów karty kredytowej, ale przed pobraniem należności (za dwa miesiące) możecie zrezygnować z dostępu do bazy. Z promocji mogą skorzystać nowi oraz aktualni użytkownicy – nie możecie jedynie posiadać aktywnego konta (subskrypcji).

Marvel Unlimited to pewniak dla wszystkich miłośników, którzy nie wyobrażają sobie nie poznać najnowszych przygód superbohaterów. Każda historia jest dostępna w języku angielskim.

Na naszym portalu polecamy również:

Źródło: https://www.marvel.com/target

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe Marvel Unlimited