Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.10.2019 10:32
Spider-Man figurka
1460V

Figurka z Marvel's Spider-Man od Sideshow kosztuje ponad 4000 zł

  Firma Sideshow Collectibles już wielokrotnie zachwycała nas swoimi figurkami (m.in. z Uncharted 3 i z marki Dead Space). Teraz ekipa zabrała się za Marvel's Spider-Man.

Tym razem Sideshow Collectibles wzięło na warsztat jednego z najbardziej klasycznych bohaterów Marvela, czyli "Człowieka Pająka". Chodzi oczywiście o nową figurkę z Marvel's Spider-Man.

Przedmiot ma imponujące rozmiary - Spider-Man od Sideshow Collectibles mierzy 60 cm. Figurka ma przedstawiać postać przed bezpośrednią konfrontacją z Mr Negative.

Figurka została naprawdę pięknie wykonana. Problem jest w zasadzie tylko jeden - wysoka cena. Sideshow wyceniło figurkę na 1100 dolarów, czyli ponad 4000 zł. To jedno z droższych dzieł tej firmy (choć i tak najczęściej ceny prac Sideshow nie schodzą poniżej 300 dolarów).

Obecnie na rzeczoną figurkę można składać preordery. Dostawa odbywać się będzie dopiero w okolicach stycznia-lutego 2021 roku.

Zdjęcia figurki znajdziecie w naszej galerii.

Poniżej warto też rzucić okiem na filmik z NYCC 2019, gdzie Sideshow prezentowało więcej swoich nowych produktów (m.in. właśnie figurkę z Marvel's Spider-Man).

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.sideshow.com/collectibles/marvel-spider-man-advanced-suit-pop-culture-shock-905019#

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man – edycja gry roku Sony Interactive Entertainment (SIE)