Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.10.2019 15:30
Netflix zmiana prędkości odtwarzania
1131V

Netflix. Platforma testuje możliwość zmiany prędkości odtwarzania

Biblioteka Netflixa pęka w szwach od coraz to nowszych produkcji. Wygląda na to, iż usługa zamierza wprowadzić narzędzie, które pozwoli nam, chłonąc ich jeszcze więcej!

Netflix jest aktualnie najpopularniejszą usługą do oglądania seriali i filmów na całym świecie. Nie może to zaskakiwać, albowiem liczba produkcji oraz ich jakość są na najwyższym poziomie. Ta pierwsza cecha staje się jednak powoli swego rodzaju wadą. 

Zaczynamy cierpieć na przesyt produkcji i brak czasu, aby zapoznać się ze wszystkimi, które nas interesują. Jest jednak szansa, że już wkrótce dostaniemy do swych rąk narzędzie, które pozwoli nam nieco efektywniej oglądać wszystkie produkcje. Wiele wskazuje bowiem na to, że Netflix testuje funkcję regulującą prędkość odtwarzania

Do takich informacji dotarli pracownicy serwisu Android Police, którzy zauważyli, iż na niektórych smartfonach z tym systemem, pojawiła się rzeczona opcja. Pozwala ona zarówno na przyspieszanie (1.25x oraz 1.5x normalnej prędkości), jak i spowalnianie (0.5x i 0.75x normalnej prędkości) tempa odtwarzania. 

Obie funkcje zdają się bardzo ciekawe. Ta pierwsza kierowana jest do ludzi, którzy chcą chłonąć jak najwięcej, w jak najkrótszym czasie. Sam korzystam z tej funkcji w przypadku audiobook'ów i sprawdza się bardzo dobrze. Druga może przypaść do gustu osobom, które praktykują naukę języków obcych właśnie poprzez produkcje filmowe

Pozostaje mieć nadzieję, że opcja przyjmie się na tyle dobrze, że już niedługo trafi do ogólnego dostępu dla nas wszystkich! 

Więcej o Netflixie przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://screencrush.com/watch-netflix-faster-or-slower/

Tagi: aplikacja mobilna filmy Netflix seriale