Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.10.2019 14:45
The Outer Worlds
573V

The Outer Worlds z nowym materiałem. Twórcy opowiadają o produkcji

Jeśli nie zainteresowaliście się jeszcze najnowszą produkcją studia Obsidian, jest to dobry czas na obejrzenie nowego materiału stworzonego przez twórców.

Najnowsza produkcja studia Obsidian Etertainment zaliczyła wyśmienity start - The Outer Worlds zbiera maksymalne oceny, w których jest chwalona za tętniący życiem świat, niesamowite postacie i ciekawe questy. Na naszym serwisie również została zamieszczona recenzja, którą możecie przeczytać po kliknięciu tutaj.

Twórcy zdają sobie jednak sprawę, że nie każdy śledził ich produkcję, a niektórzy zwrócili uwagę na nią dopiero po przeczytaniu recenzji. Na kanale Playstation pojawił się króciutki materiał, gdzie to deweloperzy przedstawiają podstawy The Outer Worlds.

W grze skupiamy się przede wszystkim na eksploracji okolic miasteczka Halcyon, w którym prawo ustanawiają różne korporacje. Podczas naszej przygody natrafimy na postacie, a każda z nich wyróżnia się swoimi cechami.

Uratuj kolonię Halcyon ... albo i nie. Postać, którą wybierzesz, określi, jak rozwinie się fabuła kierowana przez gracza.

The Outer Worlds swoją premierę miało dwa dni temu. Produkcja ukazała się jednocześnie na PC, PS4 oraz Xboksa One, a wersja na przenośną konsolę od Japończyków, trafi w nasze ręce w następnym roku.

Warto przeczytać:

Źródło: YouTube

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds