Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.10.2019 13:35
Mapa królestwa Hyrule wykonana z drewna
686V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Topograficzna mapa Hyrule wykonana z drewna

Pewien artysta, Mason Drumm, wykonał niesamowitą, drewnianą mapę topograficzną Hyrule z hitowej gry o przygodach Linka, która ukazała się w 2017 roku.

Gry z serii Zelda od prawie trzech dekad są nieodłącznym elementem branży gier. Zaprzątają nasze głowy świetnymi przygodami, baśniowym klimatem i wzbudzają ogromne emocje. Najlepszym potwierdzeniem niech będzie The Legend of Zelda: Breath of the Wild, która dwa lata temu była projektem tak przełomowym, jak chyba żaden wcześniej. 

Cudowny hołd produkcji oddał artysta i fotograf, Mason Drumm, który stworzył genialną mapę topograficzną Hyrule ze wspomnianej gry. Wykonał ją w całości z drewna i trzeba przyznać, że robi niewyobrażane wrażenie. Jestem pewien, że każdy fan chciałby posiadać taką na własność!

Sam autor przyznał, że projekt zajął mu około 65 godzin, które rozbił na sześć tygodni pracy w zakładzie swojego ojca. Jak zdradził, mapa zajmuje teraz zaszczytne miejsce - nad biurkiem, w jego biurze, gdzie może ją podziwiać o każdej porze dnia. 

Kreator prowadzi swój własny kanał na YouTube, na którym zamieścił materiał przedstawiający niektóre momenty z tworzenia pracy. Możemy zobaczyć na nim także ostateczny wygląd mapy i raz jeszcze podkreślę - jest to widok zapierający dech w piersiach. Sprawdźcie sami.

Więcej o grach z serii Zelda:

Źródło: https://www.dualshockers.com/zelda-wood-map-breath-of-the-wild/

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild