Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 30.09.2019 00:03
The Legend of Zelda: Link's Awakening fan art
702V

The Legend of Zelda: Link's Awakening. Nintendo chwali się pracą fanów

The Legend of Zelda: Link's Awakening jest jednym z najważniejszych hitów Nintendo w tym roku, a mając świadomość tego, jak gracze kochają to uniwersum, promują je razem z nimi.

Pierwsze wyniki sprzedaży sugerują, że najnowsza odsłona przygód Linka ponownie okaże się wielkim finansowym sukcesem, bo o ten artystyczny twórcy martwić się już nie muszą - średnia ocen 88% mówi sama za siebie.

Aby jednak jeszcze trochę bardziej wypromować swoje dzieło oraz przy okazji docenić oddanych fanów całej marki, Nintendo UK zorganizowało konkurs na najlepsze fan-arty związane z Link's Awakening. Na zwycięzców zabawy czekały nie tylko bardzo miłe słowa ze strony japońskiej korporacji i publiczne wyróżnienie, lecz również bardzo atrakcyjne nagrody fizyczne. 

Artysta, który wykonał najlepszy obrazek otrzymał grę w wersji The Legend of Zelda: Link’s Awakening Limited Edition oraz specjalny egzemplarz konsoli Nintendo Switch. Pozostali docenieni uczestnicy zgarnęli po jednej kopii zwykłego pudełkowego wydania The Legend of Zelda: Link's Awakening.

Warto również zerknąć na:

Źródło: Nintendo UK / Autorem grafiki ukazanej w nagłówku jest Oliver Harbour

Tagi: Grezzo Co. Nintendo The Legend of Zelda: Link's Awakening