Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.10.2019 17:58
Link walczy z przeciwnikami
825V

The Legend Of Zelda: Link’s Awakening z wyśmienitą sprzedażą, ponad 430 tysięcy kopii sprzedanych w Europie

Według popularnego serwisu 4Players, remake kultowej serii sprzedaje się wyśmienicie. Podobno sprzedano ponad 430 tysięcy egzemplarzy w Europie w pierwszy weekend.

Remake klasyka Game Boy rozchodzi się jak świeże bułeczki. Dzięki uroczemu i niepowtarzalnemu stylu rozgrywki produkcja musiała odnieść suckes, a według serwisu 4Players, w pierwszy weekend od wydania produkcji (20-22 wrzesień 2019r.) sprzedano ponad 430 tysięcy sztuk w Europie The Legend of Zelda: Link's Awakening - jest to wyśmienity wynik.

Według Nintendo Europe, The Legend of Zelda: Link's Awakening jest najszybciej sprzedającym się tytułem na platformę Nintendo Switch w 2019 roku, ale dopiero teraz dostaliśmy pierwsze konkrety. Wygląda na to, że najnowsza odsłona przygód Linka będzie największym hitem sprzedażowym na Nintendo w bieżącym roku, tytuł góruje w zestawieniach sprzedażowych w regionach europejskich, jak i w azjatyckich.

The Legend of Zelda: Link’s Awakening to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Grezzo i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się ekskluzywnie na konsoli Nintendo Switch. Jest to remake gry pierwotnie wydanej na Game Boyu w 1993 roku.

Warto zajrzeć na:

Źródło: https://gamingbolt.com/the-legend-of-zelda-links-awakening-reportedly-sold-over-430000-units-in-europe-in-first-week

Tagi: Grezzo Co. Nintendo The Legend of Zelda: Link's Awakening