Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2019 16:21
Dragon Ball Z: Kakarot art
800V

Dragon Ball Z: Kakarot na zwiastunie z licznymi szczegółami. Twórcy przedstawiają grę

Bandai Namco przypomina światu o Dragon Ball Z: Kakarot za pomocą bardzo ciekawego zwiastuna. Wydawca opublikował materiał, który skupia się na poszczególnych elementach gry i przedstawia atrakcje przygotowane przez CyberConnect2.

Dragon Ball Z: Kakarot trafi na rynek w styczniu i Bandai Namco chce przygotować graczy na tę przyjemność. Twórcy podkreślają, że tytuł zaoferuje klasyczną historię z wieloma znanymi bohaterami, ale jednocześnie deweloperzy zadbali o kilka smaczków. Goku spotka podczas swojej przygody nowych NPC, a nawet będzie miał okazję przeżyć dodatkowe wydarzenia.

W grze nie zabraknie rozbudowanych i dynamicznych pojedynków, które pozwolą nam wykorzystać wszystkie unikalne ciosy oraz moce znane z Dragon Balla. Studio zaoferuje także sporo eksploracji, a w świecie, który choć nie jest w pełni otwarty, nie zabraknie najróżniejszych aktywności.

Materiał to dobre podsumowanie wcześniej przedstawionych informacji z Dragon Ball Z: Kakarot – w zasadzie niczego tutaj nie brakuje... Teraz pozostaje tylko czekać na nowe szczegóły, które również mają zostać przedstawione w podobny sposób.

Więcej informacji o Dragon Ball Z: Kakarot przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot trailer zwiastun