Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.10.2019 17:00
Nioh 2
943V

Nioh 2. Twórcy pokazują wymagającą walkę z bossem

Na kanale Playstation Access został opublikowany film, w którym gracz pokonuje jednego z demonów, którego przyjdzie nam pokonać w 2020 roku w nadchodzącej produkcji od studia Team Ninja.

Pierwsza odsłona serii Nioh okazała się być ogromnym sukcesem dla japońskiego zespołu o nazwie Team Ninja - produkcja podbiła serca fanów gier i osiągnęła wysokie wyniki sprzedażowe. Jak już wiemy od dłuższego czasu, Team Ninja we współpracy z wydawcą Koei Tecmo pracuje nad kolejną odsłoną, która ma zawierać wszystko, co zaoferowała pierwsza część. Nie zabraknie więc bossów czy znanej mechaniki walki.

Do sieci trafił materiał prezentujący walkę przeciwko jednemu z demonów, z którymi będziemy musieli zmierzyć się podczas rozgrywki. Na filmie widzimy małe potyczki z potworami, które blokują nam drogę do finalnego bossa, do którego nasz bohater dojdzie w 13 minucie materiału - wtedy właśnie, gracz przed monitorem,wybiera odpowiednie wyposażenie i otwiera drzwi, za którymi kryje się demon.

Sama walka z bossem o imieniu Kasha jest bardzo energiczna i wymagająca - przeciwnik jest bardzo mobilny dzięki swojemu wózkowi na którym się porusza, a jego ogniowy miecz potrafi zadać ogromne obrażenia. Pełną walkę obejrzycie poniżej.

Przypomnijmy, że premiera Nioh 2 została zapowiedziana na rok 2020. Dokładna data nie została jeszcze podana. Tytuł powędruje wyłącznie na obecną generację konsol od Sony.

Warto zajrzeć na:

Źródło: https://gamingbolt.com/nioh-2-shows-off-wild-kasha-boss-fight

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja