Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.09.2019 14:45
NiOh 2 w trybie wieloosobowym
514V

NiOh 2 na rozgrywce z trybu wieloosobowego! Zapowiada się krwisty kąsek dla fanów

Wreszcie zaprezentowano nam materiały z wyczekiwanego sequelu, na których możemy zobaczyć trzy walczące jednocześnie postacie. Jedno trzeba przyznać - zapowiada się świetnie.

Podczas trwającego PlayStation Live Show 2019 w Osace, Koei Tecmo zaprezentowało nowe materiały z rozgrywki w Nioh 2. Gra wzorowana na gatunku Souls jest sequelem do świetnie przyjętej produkcji sprzed dwóch lat, która ma rozwinąć to, co tak bardzo spodobało się fanom.

Na najnowszym materiale możemy przyjrzeć się temu, jak gra prezentuje się w trybie wieloosobowym, gdzie trzech graczy walczy ramię w ramię z przeciwnikami. Jest to urozmaicenie względem pokazu z Tokyo Game Show, gdzie mogliśmy oglądać rozgrywkę w parach. 

Trzeba przyznać, że akcja zapowiada się niezwykle intensywnie i szaleńczo - ale jednocześnie zdaje się niezwykle satysfakcjonująca. Wrażenie to można odnieść szczególnie w momencie walki z bossem, gdzie trzech graczy próbuje się z nim rozprawić (około ósmej minuty w zamieszczonym materiale poniżej). 

Warto przypomnieć, że choć ostateczna data premiery jest wciąż nieznana, to już 1 listopada na PlayStation 4 wystartuje otwarta beta, która potrwa całe cztery dni! Zapewne będziemy o tym jeszcze przypominać, ale już teraz warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu, aby jej nie ominąć! 

Interesuje Cię ten tytuł? Przeczytaj koniecznie również:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/09/nioh-2-multiplayer-gameplay/

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja