Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.10.2019 13:00
Vampyr na Nintendo Switch
786V

Vampyr. Rzut okiem na rozgrywkę z wersji na Nintendo Switch

Gra o tytułowym wampirze została w zeszłym roku niezwykle ciepło przyjęta i teraz, po kilkunastu miesiącach od tego wydarzenia, ma trafić na Nintendo Switch. Zobaczcie, jak prezentuje się przenośna wersja projektu. 

Vampyr zadebiutował na dużych urządzeniach w czerwcu ubiegłego roku. Okazał się ogromnym sukcesem - zarówno finansowym, jak i pod względem przyjęcia przez graczy. W związku z tym twórcy zamierzają docierać do kolejnych odbiorców. 

Gra ma zadebiutować już na początku przyszłego tygodnia na Nintendo Switch. A my wreszcie możemy zobaczyć, jak prezentuje się w trybie przenośnym. Na kanale YouTube, Hanheld Players, ukazał się ponad półgodzinny materiał prezentujący rozgrywkę w rzeczonej pozycji

Przez większość materiału gra wypada raczej pozytywnie, choć w oczy rzucają się kompromisy graficzne, które trzeba było podjąć przy okazji przeniesienia projektu z większych konsol na tę ze słabszymi podzespołami. Nie powinno to jednak przeszkodzić największym fanom w przenośnym przedzieraniu się przez wciągającą fabułę. 

Materiał znajdziecie poniżej, więc sprawdźcie sami, jak wypada gra od Dontnod Entertainment w wersji na Nintendo Switch:

Grasz na Nintendo Switch? Na pewno zainteresują Cię także:

Źródło: https://gamingbolt.com/vampyr-switch-version-gets-half-hour-of-gameplay-footage

Tagi: Dontnod Entertainment Focus Home Interactive vampyr