Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.10.2019 11:20
The Outer Worlds na Nintendo Switch
622V

The Outer Worlds. Premiera na Nintendo Switch już w przyszłym roku

Jak możemy przeczytać w najnowszej notce prasowej wydawców gry, ta zadebiutuje na hybrydowej konsoli od Nintendo już w przyszłym roku.

The Outer Worlds okazał się ogromnym hitem. Gracze są zachwyceni i królują opinie, iż wreszcie doczekaliśmy się godnego następny kultowych tytułów z cyklu Fallout. Jeśli czekacie ze sprawdzeniem projektu, aż do premiery na Nintendo Switch, to ta może pojawić się już niedługo.

Tak przekazuje w najnowszej notce prasowej wydawca tytułu, Private Division. Nie dostaliśmy niestety dokładnej daty albo chociaż miesiąca premiery przeniesionej wersji. Pomimo tego, wiemy przynajmniej, że zwiedzanie na hybrydowym sprzęcie zaczniemy już w przyszłym roku.

Za wydanie gry na Nintendo Switch odpowie grupa Virtuos, która robiła to już wcześniej przy Dark Souls RemasteredStarlink: Battle for Atlas. Przy tej pierwszej studio pracowało nad przenośną wersją przez około pół roku. Fani spekulują, że podobnie może być w tym przypadku - wtedy też kończy się rok fiskalny Take-Two, które trzyma pod swoimi skrzydłami Private Division.

Więcej o tej grze przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/outer-worlds-switch-release-date/

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds