Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.10.2019 09:55
Death Stranding i Cliff Bleszinski
800V

Death Stranding. W grze miał wystąpić Cliff Bleszinski

Twórca Gears of Wars przyznał, że Hideo Kojima kontaktował się z nim, aby umieścić go w Death Stranding. Bardzo niewiele dzieliło nas od ujrzenia gościnnego występu Bleszyinskiego w grze.

Death Stranding ma bardzo dobrą obsadę i jest to faktem. Wygląda na to, że Hideo Kojima od dawna miał zamysł na to, kogo chciałby zobaczyć w swojej produkcji. Nie wszyscy zgodzili się jednak, aby wystąpić w grze.

Kilka dni temu charakterystyczny twórca potwierdził, że w grze pojawi się cameo Conana O'Briena. Będzie miało ono podobny wydźwięk jak to dla Geoffa Keighley'ego. W związku z informacją, reżyser God of War (2018), Cory Barlog, zapytał retorycznie na Twitterze o to, kogo nie ma w grze - po czym sam napisał, że właśnie jego. 

Wśród zalewu odpowiedzi, jedna jest niezwykle ciekawa. Pochodzi od twórcy Gears of War, Cliffa Bleszinski'ego. Znany branży kreator podzielił się tam króciutką anegdotką

On (Hideo - przyp. red.) poprosił mnie, abym dał się zeskanować, gdy byłem w Japonii. Było to jednak w momencie, gdy Bos Key Productions było prawie skończone, więc nie chciałem się wychylać i odmówiłem. Trochę żałuję. 

Jest to niewątpliwie smutna wiadomość dla fanów gier od tego Pana. Na pocieszenie trzeba napisać, że w grze na pewno pojawi się mnóstwo innych znanych postaci z branży. Część wyjawił sam twórca, a niektórzy bez dwóch zdań pozostaną tajemnicą, aż do ich odkrycia. 

Do premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych gier roku pozostało już bardzo niewiele. Produkcja trafi na półki sklepowe już 8 listopada

Więcej wiadomości o grze w naszym serwisie: 

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment