Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.10.2019 11:40
Spoilery w Death Stranding
1388V

Death Stranding. Die-Hardman przestrzega przed zdradzaniem fabuły rozgrywki

Największe redakcje otrzymały już swoje kopie najnowszego dzieła Hideo Kojimy. Jeden z członków obsady prosi, aby posiadacze dostępu nie zdradzali wątków fabularnych z gry. 

Death Stranding to bezsprzecznie jedna z głośniejszych i bardziej wyczekiwanych premier końcówki bieżącego roku. Projekt Kojimy wydaje się mocno enigmatyczny, ale wygląda na to, że duże znaczenie będzie miał w nim aspekt fabularny. 

Jeden z członków obsady, Tommie Earl Jenkins, który wcieli się w grze w Die-Hardmana, przekazał, aby nie zdradzać szczegółów kampanii osobom, które nabędą grę oficjalną drogą, dopiero 8 listopada. Przypomnieć wypada, iż największe redakcje otrzymały już grę do zrecenzowania, więc ci mniej odpowiedzialni mogą zdradzić pewne elementy przygody.

Na oficjalnym koncie aktora, na Twitterze, pojawił się wpis, który głosi:

Prośba o coś ważnego. Jeśli posiadacie swoje recenzenckie kopie Death Stranding, to proszę, nie spoilerujcie gry innym, którzy czekają cierpliwie na doświadczenie jej. Oni też chcieliby się nią cieszyć taką samą drogą, jak Wy możecie. Łączmy się i szanujmy! 

Prośba jest bez wątpienia uzasadniona i pozostaje liczyć na to, że posiadacze swoich kopii, posłuchają głosu rozsądku. Niemniej, nie mam wątpliwości, że do Internetu wypłynie cała masa spoilerów, które mogą odebrać sporo frajdy z rozgrywki na własną rękę. Przestrzegam więc, abyście uważali i byli wyczuleni na to, co czytacie. 

Więcej o tej grze przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment