Iza Łęcka Iza Łęcka 25.10.2019 14:00
Watch Dogs Legion przełożenie
1027V

Watch Dogs Legion ma zmienić nasze podejście do otwartych światów. Twórcy tłumaczą przełożenie premiery

Przełożenie daty premiery Watch Dogs Legion jest jedną z największych niespodzianek ostatnich dni. Ubisoft już wielokrotnie prezentował spore fragmenty gry, a nawet poznaliśmy mnóstwo konkretów o rozgrywce, więc mogliśmy oczekiwać, że już wkrótce zasmakujemy w wirtualnym Londynie. Autorzy jednak potrzebują więcej czasu na szlify.

W pierwotnym założeniu Watch Dogs Legion miało zadebiutować na rynku w marcu. Pokazano już kilka dłuższych fragmentów rozgrywki, które ciesząc oko nie zwiastowały tak znaczącego przełożenia. Deweloperzy odpowiedzialni za grę najwidoczniej jednak chcą grać ze swoją publiką w otwarte karty - wydano więc oświadczenie wyjaśniające podjęte decyzje.

Ubisoft podkreśla, że zadaniem Watch Dogs Legion jest modyfikacja naszego podejścia do otwartych światów. Gra ma nas mocno zaskoczyć:

„Naszą ambicją w Watch Dogs: Legion jest dostarczenie niezapomnianego doświadczenia, które zmieni sposób, w jaki grasz i myślisz o otwartych światach. Z naszą funkcją Play as Anyone, każda postać w świecie ma swoje stałe życie, a każdy z całej populacji Londynu może zostać zwerbowany do zespołu DedSec, by stać się bohaterem twojej gry i gwiazdą twojej osobistej historii.”

Deweloperzy zaznaczają, że dodatkowy czas pozwoli im spełnić swoją wizję i przygotować wyjątkową produkcję:

„Korzystamy z okazji, aby poświęcić dodatkowy czas na realizację tej ambitnej wizji na najwyższym możliwym poziomie i ożywić nasz Londyn w sposób, na jaki zasługuje. Jesteśmy przekonani, że zapewnimy Watch Dogs: Legion jako wciągające, innowacyjne doświadczenie, które zaplanowaliśmy stworzyć, i grę, w którą pragniesz zagrać. ”

Ubisoft wielokrotnie już podkreślał, że chce zaskoczyć graczy możliwością wcielenia się w każdego mieszkańca wirtualnego Londynu poddanego korporacyjnym wpływom, ale czy to faktycznie okaże się taką rewolucją? Wciąż trudno mi sobie wyobrazić, że Watch Dogs Legion nie będzie tak naprawdę posiadało jednego głównego bohatera, a każda babcia będzie mogła wykonywać skomplikowane misje dla hakerów. Pomimo zapewnień, decyzje o przeniesieniu premiery również rodzą wiele pytań...

Na naszym serwisie sprawdzicie również:

Źródło: Twitter

Tagi: play as anyone premiera Ubisoft Watch Dogs Legion