Tytus Stobiński Tytus Stobiński 23.10.2019 11:33
Watch Dogs Legioni
448V

Watch Dogs Legion da nam możliwość stworzenia sporego ruchu oporu

Watch Dogs Legion ma konkretny plan na siebie i jako gra, chce nam przede wszystkim zaoferować mnogość wyborów.

Niezbyt często jesteśmy świadkami tak radykalnej zmiany, jaką zamierza choćby zaoferować nam Watch Dogs Legion. Tytuł którego każda dotychczasowa część proponowała nam nieco inny klimat, tym razem zamierza wywrócić swoją mechanikę o 180 stopni i pokazać, że jeden główny bohater to zdecydowanie za mało.

Oczywiście, pierwsze w tym temacie było Grand Theft Auto V ze swoimi trzema grywalnymi postaciami, ale nowe Watch Dogs zamierza nieco inaczej pokazać na swoją mnogość wyboru w temacie bohaterów, w których przyjdzie nam się wcielić. Podczas wywiadu udzielonego redakcji portalu SegmentNext, Kent Hudson pracujący nad grą opowiedział nieco więcej na ten temat.

Jak czytamy, do naszej grupy oporu może maksymalnie zostać włączonych 20 postaci. Jeżeli będziemy chcieli, to w każdym momencie wymienimy jedną z nich - na inną. Zobaczymy więc, co nowa gra z serii od Ubisoftu będzie miała nam do zaoferowania. Miejmy nadzieję, że w zalewie postaciami, gra nie utraciła swojego charakteru i pokaże nam wiele rozwiązań, które zostały rozwinięte od czasów Watch Dogs 2.

Warto także przeczytać:

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion