Iza Łęcka Iza Łęcka 25.10.2019 08:13
Dying Light x Left 4 Dead 2
753V

Dying Light i Left 4 Dead 2 we wspólnym wydarzeniu. Zwiastun i szczegóły gorącego crossoveru

Techland rozpoczął specjalne wydarzenie na serwerach Dying Light. Gracze mogą uczestniczyć w ekscytującym crossoverze, który został przygotowany w hołdzie Left 4 Dead 2. Poznaliśmy wszystkie szczegóły eventu.

Techland już wielokrotnie udowodnił, że potrafi niezwykle zadbać o Dying Light. Produkcja w zasadzie od premiery otrzymuje regularne, świeże aktualizacje, które sprawiają, że na serwerach wciąż goszczą nowi gracze. Najnowsze wydarzenie już ruszyło i będzie trwać do 28 października – jest to specjalny event stworzony w hołdzie Left 4 Dead 2.

Polacy dopieścili i odświeżyli rozgrywkę, zapewniając jednocześnie specyficzny klimat znany z tytułu Valve. Gracze mogą spodziewać się bardziej ruchliwych hord nieumarłych, dzięki którym starcia nabiorą nowego charakteru i mają przypominać najlepsze akcje z L4D2. Ponieważ balans staje się teraz kluczowym zagadnieniem podczas zabawy, twórcy hojnie napełnili skrzynie oraz skrytki z bronią palną i amunicją.

W grze pojawiły się także bronie kojarzone z Left 4 Dead 2 – gitara elektryczna, patelnia oraz kij golfowy. Podstawowe schematy otrzymacie dzięki darmowemu DLC, ale lepsze wersje (pomarańczowe i złote) będą nagrodą w eventach oraz trzech zadaniach specjalnych.

Najokazalszym przedstawieniem wydarzenia jest poniższy zwiastun. Brakuje na nim tylko jednego... Daty premiery Dying Light 2.

Więcej o Dying Light przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dying Light Left 4 Dead 2 Techland Valve Warner Bros.