Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2019 20:17
Dying Light 2
3771V

Dying Light 2 wygląda cudownie! Gameplay z gry Techlandu

Już dzisiaj odbędzie się pierwszy, publiczny pokaz Dying Light 2. Gracze otrzymają szansę zobaczenia kontynuacji jednego z najważniejszych horrorów aktualnej generacji. Czy Techland nas przestraszy? Siadajcie wygodnie i oglądajcie!

Dying Light 2 zostało zapowiedziane na ubiegłorocznym E3. Dotychczas Techland karmił szeroką publikę kilkoma zwiastunami, jednak tylko za zamkniętymi drzwiami był prezentowany czysty gameplay.

Sytuacja na szczęście się zmienia. Techland przygotowuje się do przyszłorocznej premiery, więc warto na pewno zaprezentować produkcję graczom O godzinie 20:00 rozpocznie się transmisja, która będzie trwać aż 26 minut! Twórcy podkreślają – prezentowana rozgrywka przedstawi fragment ukazywany i nagradzany na targach.

Czego możemy się spodziewać? Brutalnej akcji prezentującej zainfekowany świat. Autorzy pokażą różnice pomiędzy dniem a nocą, a nawet pozwolą spojrzeć na daleko idące konsekwencje w narracji.

To będzie świetna okazja do przygotowania się na przyszłoroczne atrakcje. Dying Light 2 to zdecydowanie jedna z najgorętszych produkcji zmierzających jeszcze na aktualną generację. Twórcy oczywiście mówią wprost, że zamierzają rozwijać projekt i zaoferować go na next-genach, ale przynajmniej na początku odbędzie się premiera na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

O Dying Light 2 przeczytacie także na naszym portalu:

Tagi: Dying Light 2 Techland