Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.10.2019 13:33
Persona 5
1202V

Persona 5 Scramble to kontynuacja Persona 5! Pierwszy gameplay na efektownym zwiastunie

Atlus wciąż zaskakuje nowymi projektami związanymi z marką Persona. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się po raz pierwszy kontynuacji Persona 5, czyli Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers.

Akcja w Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers rozgrywa się pół roku po zakończeniu fabuły z piątej Persony. Znana drużyna wybiera się na letnie wakacje, ale tu nie zazna długo spokoju.

Trzeba powiedzieć w tym miejscu, że mamy tu do czynienia raczej ze spin-offem, niż z pełnoprawnym sequelem kultowej marki. A to dlatego, że Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers jest RPG-iem Akcji. 

Data premiery Persona 5 Scramble

Jak wygląda tu gameplay możecie sprawdzić w 1 minucie nagrania. Trzeba przyznać, że graficznie Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers przedstawia się bardzo stylowo i fajnie (w końcu to znany doskonale silnik graficzny z Persona 5). Miejmy tylko nadzieję, że system walki nie okaże się zbyt płytki, bo gameplay przywołuje skojarzenia z serią Dynasty Warriors.

Persona 5 Scramble pojawi się na japońskim rynku już 20 lutego 2020 r. Nie znamy jeszcze daty premiery w USA i Europie. Gra wyjdzie na PS4 i Switch.

Tagi: Atlus persona Persona 5