Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2019 21:30
Death Stranding główny bohater
2007V

Death Stranding z dużym problemem. Szczegóły fabuły w Sieci – uważajcie na spoilery

Hideo Kojima stworzył produkcję przeładowaną intrygującą historią. Opowieść to prawdopodobnie najmocniejszy element Death Stranding, więc w kolejnych dniach lepiej zwracać uwagę na odwiedzane portale oraz fora – szczegóły fabuły wylądowały w Sieci.

W ubiegłym tygodniu sam Die-Hardman przestrzegał przed zdradzaniem smaczków z fabuły, ale mogliśmy się spodziewać, że kod na produkcję wpadnie także w łapy osób, które nie będą zwracały uwagi na nałożone embargo. W Sieci wylądowały pierwsze szczegóły z fabuły Death Stranding, więc lepiej teraz z rozwagą przeglądać ulubione witryny oraz fora.

Hideo Kojima długo nie prezentował podstaw Death Stranding, ale nawet przedstawione informacje pozwalają sądzić, że Japończyk zaprosi nas do wyjątkowego świata, w którym fabuła odgrywa pierwszorzędną rolę.

Z tego powodu – jeśli faktycznie jesteście wiernymi fanami Kojimy i czekacie na premierę Death Stranding... Lepiej nie czytajcie podejrzanych informacji. Z własnego doświadczenia wiem: nie otwierajcie także prywatnych wiadomości od podejrzanych osób, bo ktoś może Wam przykładowo zdradzić tożsamość Zabójcy z Origami.

Warto przypomnieć, że recenzje Death Stranding zostaną opublikowane 1 listopada. W tym dniu zapraszam na nasz portal – zapoznacie się ze szczegółową i przeładowaną kapitalnymi informacjami (ale bez spoilerów!) recenzją.

Więcej o tej grze przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://www.dualshockers.com/death-stranding-spoilers-leaked/

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment