Iza Łęcka Iza Łęcka 18.10.2019 22:04
Death Stranding Sam Bridges
4594V

Death Stranding na efektownym zwiastunie. Sony pokazuje sporo rozgrywki i walki

Hideo Kojima szykuje graczy na swoje nowe dzieło. Japończyk nadal pracuje nad premierowym zwiastunem, ale tym razem to Sony zaprasza społeczność PlayStation 4 na prezentację Death Stranding. Najnowszy materiał prezentuje dużo rozgrywki.

Po wielu miesiącach prezentacji Death Stranding przygotowywanych przez Hideo Kojimę, tym razem został opublikowany zwiastun stworzony przez Sony. Ta sytuacja dobitnie prezentuje, jak mogą być różne style w tworzeniu materiałów.

Wydawca skupia się na scenach wprowadzających w fabułę, pokazuje bohaterów (Kojima w ostatnich tygodniach nie wysuwał ich na pierwszy plan), a nawet przedstawia dużo rozgrywki. Zwiastun pozwala prześledzić elementy eksploracji, którą już bardzo dobrze znamy, ale także walkę ze specjalnymi oddziałami i tajemniczymi bestiami.

Kampania promocyjna wchodzi w ostateczną fazę. Premiera nowego IP Hideo Kojimy odbędzie się za 21 dni, a pierwsze recenzje zostaną opublikowane już pierwszego listopada – nasza redakcja gra od kilku dni i z przyjemnością przedstawimy Wam tekst w momencie zejścia embargo.

Za kilka godzin otrzymamy angielską wersję zwiastuna.

Co jeszcze warto wiedzieć o Death Stranding? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: death stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment