Iza Łęcka Iza Łęcka 14.10.2019 09:24
Call of Duty Modern Warfare noktowizja
900V

Call of Duty: Modern Warfare jednak bez lootboxów oraz supply dropów

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare chcą wyjaśnić sytuację z rozwojem i wsparciem nadciągającej strzelanki. Infinity Ward zapowiedziało brak jakichkolwiek uciążliwych dla graczy praktyk.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare zorganizowali szereg testów beta, po których deweloperzy otrzymali masę informacji zwrotnych od społeczności. Niektórzy gracze zaczęli doszukiwać się informacji dotyczących produkcji w kodzie gry. Jeden z poszukiwaczy odnalazł informację, według których – tytuł ma otrzymać między innymi lootboxy na bronie oraz przedmioty kosmetyczne.

Infinity Ward musiało odpowiedzieć. Zdecydowano się zakończyć wszystkie spekulacje i na forum Reddit jeden z deweloperów wydał krótkie oświadczenie:

„Wciąż pojawiają się błędne i niepoprawne informacje na temat Modern Warfare. To, co mogę teraz powiedzieć, to fakt, że zdecydowanie NIE pracujemy nad jakimkolwiek systemem lootboxów oraz supply dropów. Funkcjonalne rzeczy również są odblokowywane przez GAMEPLAY. Zostańcie z nami, planujemy wydać informacje w tym tygodniu.”

Szczegółowe informacje w tym temacie zostaną przedstawione w przeciągu najbliższych dni. Możemy mimo wszystko oczekiwać spokojnego rozwoju gry, który nie zostanie zaśmiecony między innymi przez zrzuty oraz skrzynie.

Wcześniej deweloperzy kilkukrotnie twierdzili, że w tegorocznej odsłonie serii realizm stawiany jest na piedestale wszelkich doświadczeń podczas gry (dlatego też w grze nie znajdziemy trybu zombie), więc może tym razem żołnierze nie będą biegać z różowymi strzelbami? Przekonamy się już wkrótce.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

Źródło: https://wccftech.com/cod-modern-warfare-no-lootboxes-supply-drops/

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward