Tytus Stobiński Tytus Stobiński 05.07.2019 12:34
The Elder Scrolls Online
787V

The Elder Scrolls Online z systemem Cross-play? Twórcy myślą nad funkcją

Jedną z nowinek, jaka niewątpliwie budzi powszechne zainteresowanie ostatnimi czasy, jest funkcja cross-play, dzięki której posiadacze sprzętów różnych producentów, mogą ze sobą grać w trybie wieloosobowym. Czy The Elder Scrolls Online również z niej skorzysta?

Podczas rozmowy z redakcją portalu wccftech, Rich Lambert będący dyrektorem kreatywnym The Elder Scrolls Online, poinformował, że funkcja cross-play jest jednym z elementów, nad wprowadzeniem którego developer zastanawia się od dawna. Lambert jest świadomy, że ostatnie zmiany spowodowały, że taki system jest obecnie czymś, czego gracze oczekują. 

The Elder Scrolls Online: Elsweyr na zwiastunie premierowym. Gra otrzyma kolejne DLC

Niestety, twórcy obecnie nie mają w planach zaktualizowania The Elder Scrolls Online o cross-play. Nie warto jednak tracić nadziei, ponieważ skoro studio samo porusza ten temat, to prawdopodobnie będzie on w przyszłości wprowadzony. Cieszylibyście się z takiej możliwości, czy raczej nie to dla Was większego znaczenia? A ja przypomnę, że TESO jest regularnie wspieraną grą i nieco ponad miesiąc temu doczekała się kolejnego dodatku o nazwie Elsweyr.

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios