Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.09.2019 18:10
Borderlands 3 na Nintendo Switch
610V

Borderlands na Nintendo Switch? Gearbox nie zamyka drzwi dla takiej opcji

Kilka miesięcy temu bardzo głośno było o ewentualnym wydaniu cyklu Borderlands na Nintendo Switch. Paul Sage z Gearboxa podtrzymał nadzieję, na taki obrót wydarzeń.

Na początku bieżącego roku, Randy Pitchford przekazał, że niesamowicie chciałby zobaczyć gry z serii Borderlands na hybrydowej konsoli od Nintendo. Odbiło się to wyjątkowo głośnym echem w branży i nie może to dziwić. Teraz, po kilku miesiącach, temat ewentualnego portu zdaje się wciąż realny.

W nowym programie poświęconemu Borderlands 3, Paul Sage ze studia Gearbox udzielił fanom odpowiedzi na kilka najważniejszych pytań. Pojawiły się takie, które dotyczyły postaci i map, ale także nieco ważniejsze - z perspektywy tematu newsa. Gość zapytany został o ewentualny port gier z serii na Nintendo Switch.

Co ciekawe, zdawał się on nieco zaskoczony tym pytanie. W ostateczności odpowiedział jednak: "nigdy nie mów nigdy... już wkrótce". Oczywiście, może to być zwykły typ gadki, którą twórcy gier mają w zwyczaju praktykować, jednak reakcja na temat oraz nieco zdradzająca odpowiedź mogą dawać nadzieję fanom. 

Poniżej zamieszczam zapis całego odcinka programu, a jeśli interesuje Was konkretnie aspekt wyżej wspomnianego pytania, to odpalcie filmik w okolicy 1:21:30:

Więcej o Borderlands możesz przeczytać poniżej:

 

Źródło: https://nintendosoup.com/gearbox-never-say-never-to-the-borderlands-games-hitting-nintendo-switch/

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software