Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2019 15:13
Football Manager 2020 Ekstraklasa
882V

Football Manager 2020 z wyjątkowym wydaniem w Polsce. Gracze będą oglądać Ekstraklasę

Football Manager pierwszy raz w historii wyląduje w Polsce w wydaniu ze specjalną okładką. Gracze dodatkowo zgarną miły prezent, który pozwoli wszystkim zainteresowanym oglądać mecze między innymi polskiej Ekstraklasy.

Football Manager 2020 trafi na rynek w drugiej połowie listopada i dzisiaj możemy potwierdzić specjalne wydanie gry. Pierwszy raz w historii serii, w Polsce zadebiutuje produkcja z odświeżoną, spersonalizowaną okładką.

SEGA, Sports Interactive oraz Cenega przypominają, że tytuł posiada oficjalną licencję oraz zawartość rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy i na pudełku zobaczymy zdjęcie trofeum Mistrza Polski. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ gracze zgarną także dostęp do kanałów Canal+ Sport.

W pudełku z Football Manager 2020 znajdziecie voucher na 30 dni dostępu do kanałów sportowych CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4. Z oferty skorzystają wszyscy zainteresowani – wystarczy zrealizować kod przez player.pl i w ten sposób gracze będą oglądać wszystkie mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy. Kod można wykorzystać do 31 stycznia 2020 roku.

Poniżej zobaczycie pełną prezentację okładki:

Football Manager 2020 Ekstraklasa

Więcej o serii Football Manager przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Football Manager 2020 sega Sports Interactive