Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.09.2019 17:30
Football Manager 2020 z ważnymi zmianami
1331V

Football Manager 2020 z ciekawymi zmianami względem poprzednich części

Najnowsza część Football Managera, prócz standardowych poprawek, ma przynieść także całkiem ciekawe, znaczące zmiany, które jeszcze bardziej mają wpłynąć na poziom realizmu. 

Football Manager 2020 to idealna propozycja dla tych, którzy od lat wolą rozwodzić się nad elementami taktycznymi niż teorią, zamiast skupiać się w głównej mierze na rozgrywaniu meczów. 

Twórcy gry, Sports Interactive, zapowiadają wiele ważnych zmian w kontekście rozgrywki. Oprócz takich oczywistości, jak wizualna poprawa modeli piłkarzy, boisk oraz elementów fizycznych, poprawie ma ulec przede wszystkim mechanika "Club Vision".

Co wprowadzi rzeczona zmiana? Ocenie ma podlegać od teraz także "tożsamość klubowa". Składać się będą na nią styl gry, pasujący do wymagań klubu, kultura prowadzenia zespołu itd. Wszystko to w ramach celów długoterminowych. Ma to znacząco wpłynąć na jeszcze większą poprawę skali immersji

Jest to bez wątpienia wyjątkowo ciekawe rozwinięcie tego, co mieliśmy wcześniej i nie mam wątpliwości, że zostanie pozytywnie odebrane przez fanów Football Managera. Genialnie pokazuje to, że Sports Interactive doskonale wie, w jakim kierunku zamierza rozwijać grę. 

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszej stronie: 

 

Źródło: https://www.pcgamesn.com/football-manager-2020/new-features?fbclid=IwAR0POR4-Okh3Nat9JVgSTj26sEjkAjwU8gUTv5EtJHhmx1XFK6jI-oqqB8Y

Tagi: Football Manager 2020 Sega Sports Interactive

Nie przegap