Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.10.2019 14:47
cs:go cache
796V

CS:GO. Nowy Cache na oficjalnych serwerach Valve. Najnowsza aktualizacja wprowadza nową skrzynkę i kapsułę

We wczorajszej aktualizacji do CS:GO, wprowadzono nową skrzynkę, kapsułę oraz umożliwiono grać odświeżonego Cache'a na oficjalnych serwerach Valve.

Nowy Cache jest już gotowy i dostępny w warsztacie Steam od kilku dni - twórcy areny - Volcano oraz FMPONE wprowadzili wczoraj ostatnie zmiany, dostosowując mapę do oficjalnych rozgrywek. Wczoraj, około 21 Valve udostępniło aktualizację, która dodaje arenę do pul map.

Odświeżony Cache jest dostępny w trybie sparingowym, gdzie gramy mecz składający się z 30 rund - zasady są identyczne co mecz turniejowy, z tym, że wynik końcowy nie liczy się do naszego systemu ELO (rangi turniejowej). Jeśli ktoś nie miał zamiaru bawić się w pobieranie Cache'a poprzez warsztat Steam, jest to idealna szansa aby nauczyć się nowej mapy, nie tracąc przy tym rangi.

W aktualizacji dodano również nową skrzynkę, "CS20 Case", w której znajdziemy skórki do broni stworzone przez aktywną społeczność - obecnie skrzynka kosztuje 12 zł, a zdobyć ją możemy za darmo grając na oficjalnych serwerach Valve. Możemy spodziewać się teraz wzmożonej aktywności graczy w Counter-Strike: Global Offensive, darmowe 10 zł do portfela Steam to dobra opcja.

Pod spodem możecie obejrzeć test wydajności na najnowszej mapie do CSa.

Warto przeczytać:

Źródło: Steam

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive valve Valve/Hidden Path Entertainment