Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.10.2019 13:39
wwe 2k20
457V

WWE 2K20 z ujawnioną popremierową zawartością

Twórcy WWE 2K20 pochwalili się planami po premierze gry. Trafimy do przeróżnych zwariowanych miejsc.

Mimo, że WWE 2K20 wywołuje ogromne kontrowersje, wydawca 2K Games zamierza wypuścić grę na rynek. Produkcja jest przeładowana błędami, a jakość kampanii fabularnej jest odstraszająca.

Zdecydowanie, najnowsza odsłona WWE nie jest najbardziej wyczekiwaną grą w tym roku - mimo to, twórcy za pomocą Twittera postanowili pochwalić się swoimi planami popremierowymi związanymi z produkcją. 

Do gry trafi funkcja "WWE 2K20 Originals", która zabierze nas do egzotycznych miejsc - od klimatu postapo aż do przyszłości. Jak widzimy w poniższym tweecie, pierwsza arena o nazwie "Bump in the Night" będzie dostępna niecały tydzień po premierze . Następny w kolejce będzie "Wasteland Wanderers", który przywoła post-apokaliptyczne klimaty jeszcze w tym roku. W następnym roku powinniśmy spodziewać się przeniesienia do przyszłości, gdzie powalczymy na neonowych arenach - kto wie, może walki zostaną jeszcze bardziej urozmaicone, a nasi bohaterowie będą ulepszeni przez cybernetykę?

Warto przypomnieć, że WWE 2K20 swoją premierę będzie miało za trzy dni, czyli 22 października - produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsolę Xbox One i Playstation 4.

Polecam przeczytać:

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/wwe-2k20-originals-post-release/

Tagi: 2k games Visual Concepts WWE 2K20