WWE 2K20

WWE 2K20

2,2
6 oceny

Ocena wg platformy:

PC 1.0
PS4 1.7
XONE 3.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Visual Concepts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
22.10.2019
Europa:
22.10.2019
Polska:
22.10.2019
Producent:
Visual Concepts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
22.10.2019
Europa:
22.10.2019
Polska:
22.10.2019

WWE 2K20 - opis gry

WWE 2K20 to gra traktująca o wrestlingu wyprodukowana przez studio Visual Concepts i wydana przez 2K Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

WWE 2K20 to pierwsza odsłona cyklu 2K nie wyprodukowana przez japońskie studio Yuke’s. Tytuł jednak bazuje na podobnych założeniach co poprzednie edycje. Podczas rozgrywki mamy do dyspozycji kilka podstawowych umiejętności podpiętych pod konkretne przyciski: atak ręką, kopniak, dwa rodzaje rzutów. Możemy także wykonywać przechwyty, tj. reversale, a z poprzedniej części wrócił system Payback, dzięki któremu po otrzymaniu pewnej ilości obrażeń odblokowujemy możliwość wykonania specjalnej umiejętności. Ta zaś sprawia, że możemy odwrócić losy walki, która dotychczas nam nie szła. Jeśli chodzi o zmiany, względem poprzedników twórcy chcieli uprzystępnić rozgrywkę tak, aby wdrożyć się mogli też mniej doświadczeni gracze.

W edycji na WWE 2K na 2020 rok dodano nowy tryb w postaci Showcase: The Women’s Evolution, w którym staczamy legendarne walki z udziałem kobiet. Twórcy przygotowali ich trzydzieści pięć. W ich trakcie musimy spełniać określone wytyczne, aby wyjść z rywalizacji zwycięsko. Oprócz tego dostępny jest MyCareer, czyli tutejszy tryb fabularny, w którym śledzimy historię kariery naszego zawodnika. Nowością jest tym razem to, że po raz pierwszy możemy w nim grać kobietą. Postępy w MyCareer pozwalają nam odblokowywać dodatkową, bonusową zawartość. 

W grze nie brakuje też oczywiście trybów wieloosobowych. Stworzoną przez nas w MyPlayer postać jesteśmy w stanie rozwijać, a następnie wystawiać do walk rozgrywanych przez sieć. 

Produkcja Visual Concepts była w momencie premiery oceniana bardzo słabo. Powodem tego stanu rzeczy były przede wszystkim rozliczne błędy techniczne.  

WWE 2K20 było później rozwijane dodatkami i rozszerzeniami. W grze nie zaimplementowano systemu mikropłatności.

Wideo - WWE 2K20

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper