Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2019 14:30
WWE 2K20 LOL
2265V

WWE 2K20 wyśmiewane przez fanów. Gra wygląda tragicznie i jest przeładowana błędami

Nie mam najlepszych wieści dla wiernych sympatyków wrestlingu, którzy zamierzają sięgnąć w najbliższym czasie po WWE 2K20. Gra jest przeładowana najróżniejszymi błędami i tryb kariery wygląda niczym smutny żart.

Tytułem wstępu na pewno trzeba wyjaśnić, że WWE 2K20 jest pierwszą odsłoną serii, która nie jest rozwijana przez główny zespół Yuke's – studio pracowało nad marką od kilkunastu lat, ale zostało odsunięte od IP. Możemy w tej sytuacji podejrzewać, że tylko stażyści pozostali przy marce 2K, ponieważ prezentowane w Sieci materiały są komiczne.

WWE 2K20 nie jest pewnie najbardziej wyczekiwanym tytułem 2019 roku, ale trudno zrozumieć, dlaczego 2K Sports chce wrzucić grę na rynek. Produkcja oferuje pełną kampanię, która swoją jakością odstrasza – dźwięk bohaterów jest nienaturalny i źle dobrany, a same przerywniki filmowe to po prostu kpina. Gracze porównują projekt z wrestlingiem z czasów PlayStation 2.

Lepiej nie jest w momencie walki, ponieważ zawodnicy nie przypominają swoich odpowiedników lub są ich karykaturami. Deweloperzy nie zajęli się dopracowaniem animacji, więc w trakcie pojedynków oglądamy dziwne zdarzenia, elementy otoczenia potrafią się zaciąć, a zdecydowanie za często postacie przyspieszają lub totalnie zwalniają swoje ruchy.

WWE 2K20 lOLO

Warto przeczytać:

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2019/10/wwe_2k20_looks_like_an_absolute_utter_disaster_on_ps4

Tagi: 2K Games Visual Concepts WWE 2K20