Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.10.2019 12:40
Humble Choice nadchodzi
979V

Humble Monthly to teraz Humble Choice. Nadchodzą duże zmiany popularnej usługi

Humble Bundle podjęło decyzję o przebudowaniu swojej kluczowej usługi. Trzeba przyznać, że zmiany są dość... kontrowersyjne!

Humble Bundle Monthly od zawsze było niezwykle atrakcyjną ofertą dla graczy. Za określoną cenę mieliśmy comiesięczny wysyp kilku ciekawych gier, które przypisywaliśmy na stałe do naszych kont. Usługę czeka jednak ogromna zmiana, która według wielu wydaje się wyjątkowo kontrowersyjna. 

W miejsce rzeczonej pojawi się teraz Humble Choice. Gruntowna przebudowa, którą została objęta subskrypcja, przejawia się głównie wzrostem cen i możliwością wyboru konkretnego abonamentu. Za jakiś czas wszystko zostanie podzielone na kilka możliwych opcji, które prezentują się następująco:

  • Oferta Lite ($5 miesięcznie)
  • Oferta Basic ($15 miesięcznie)
  • Oferta Premium ($20 miesięcznie)
  • Oferta Classic ($12 miesięcznie) - wyłącznie dla tych, którzy są stałymi subskrybentami Humble Bundle Monthly

Humble Choice

Jeśli chodzi o to, co zawarto w poszczególnych usługach, to różnice są całkiem znaczące. Najtańsza z nich nie pozwala nam na wybór żadnej gry na własność, a daje Humble Trove i 10% zniżki w sklepie. Oferta Basic rozszerza poprzednią o wybór trzech gier z puli. Premium pozwala już na dobór aż 9 gier, a rabat sklepowy rośnie do 20%. Oferta Classic przeważa nad Premium tym, że umożliwia wybranie dokładnie 10 tytułów.

Na ten moment wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie zadebiutuje nowy format abonamentu od Humble. Z tego, co możemy przeczytać, ma się do odbyć jeszcze w tym roku, więc czekamy na kolejne informacje

Warto przeczytać również:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/humble-monthly-will-soon-be-humble-choice-and-youll-need-to-act-fast-if-you-want-the-best-deal/

Tagi: gry Humble Choice Humble Monthly pc