Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2019 22:05
FIFA 20 Franck Ribery
14386V

Franck Ribery wyśmiewa FIFA 20. Piłkarz nie poznał samego siebie, więc Konami reaguje

Twórcy FIFA 20 nie zajęli się idealnym odwzorowaniem wielu piłkarzy, ale dość niespodziewanie w gronie potworków znalazł się Franck Ribery. Były gwiazdor Bayernu Monachium pokazał swój wizerunek na Twiterze.

Franck Ribery przez lata był ogniwem Bayernu Monachium i zazwyczaj deweloperzy z EA Sports dbali o jego wizerunek. Sytuacja zmieniła się w momencie, gdy Francuz przeniósł się do Włoch – teraz Ribery reprezentuję Fiorentinę.

EA Sports najwidoczniej nie zdecydowało się na proste przeniesienie wizerunku piłkarza z poprzedniej odsłony... Ktoś postanowił nawet odświeżyć jego wygląd. Rezultat? Sam Franck nie rozpoznał siebie w grze.

Już po chwili jeden z graczy PES-a – Kamil Wendler – zaproponował piłkarzowi zagranie w produkcję Konami... A następnie odezwał się sam deweloper:

Jak wiadomo EA Sports dysponuje szeregiem licencji, ale nie jest sekretem, że zawodowcy, którzy wypadną z czołówki są gorzej traktowani od „aktualnych” gwiazd. Mogę zrozumieć sytuację z Krzysztofem Piątkiem, który jeszcze 2 lata temu nie był wybitnie znanym piłkarzem, a po prostu Elektronicy nie zajęli się skanowaniem piłkarzy z AC Milan, ale... Ribery? Dziwna sprawa.

Dla przypomnienia – tak wygląda polski ambasador FIFA 20:

Piątek

Warto także przeczytać na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20 Franck Ribery